טיול משפחתי לגיבוש בין דורי

אין כמו משפחה – על כך כולנו מסכימים. אבל, החיים לוקחים אותנו למקומות שלא תמיד מאפשרים לנו את הביחד הזה, כמו עבודה, ילדים ושאר עיסוקים, ולפעמים עובר לא מעט זמן עד שמצליחים לפגוש את כולם. אם אתם מחפשים דרך מיוחדת לגבש את המשפחה כולה ובעיקר את המבוגרים עם הדור הצעיר – אין כמו טיול משפחתי כדי להשיג את המטרה. את כל המידע על למה ואיך כמו גם טיפים נוספים תוכלו למצוא במאמר שלפניכם.

טיול משפחתי

לאן ניסע? לעמק או לכפר!

כשיוצאים לטיול עם כל המשפחה לא כל כך משנה לאן נוסעים. העיקר שנוסעים ביחד. אז בין אם החלטתם לנסוע לצפון וליהנות מהאוויר הנקי ומהנוף הירוק או שבחרתם דווקא בדרום הארץ עם הנופים המרהיבים, חשוב שגם את הנסיעה עצמה תעשו ביחד. לצורך כך תוכלו לשכור מיניבוס מאחת מחברות ההסעה הקרובות למקום מגוריכם וליהנות מנסיעה בחברותא שתגבש אתכם עוד לפני שתגיעו אל היעד. על מנת למנוע "התברברות" בדרך והתפזרות לכל הכיוונים, כדאי מאוד לתכנן מראש את מסלול הטיול. אז נכון, לא חייבים להיצמד אליו לגמרי, אבל אין ספק שהטיול יהיה הרבה יותר מוצלח כשתדעו לאן פניכם מועדות.

פעילויות גיבוש לבני כל הגילים

כשאתם מגיעים אל היעד, כדאי מאוד לא רק לבקר בו אלא גם לעשות איזו פעילות משפחתית מגבשת. זה יכול להיות חידון מרתק או משחק משימות מלבב, אבל מה שבאמת חשוב הוא שבסופו יחולקו פרסים שיתרמו גם הם לגיבוש המשפחתי. פרסים שכאלה יכולים להיות חולצות עם סלוגן כמו: "משפחת X היא הכי בעולם!", מדבקות מיוחדות עם כיתוב שמייחד את המשפחה שלכם ואם אתם משפחה שומרת מסורת – אין כמו כיפות מעוצבות שעליהן רקום הסלוגן המשפחתי שלכם. כשמדובר במתנות או בפרסים מגבשים, אין סוף לאפשרויות ולרעיונות. אם אתם לא בטוחים בסוג המוצר שתרצו לחלק במהלך הטיול, בין אם כפרס ובין אם סתם כמוצר שמודיע לכולם עם איזו משפחה על-הכיפאק יש להם עסק, אתם יכולים לעשות חיפוש באינטרנט על פי הביטוי "חולצה משפחתית", "חולצה לטיול משפחתי", "כיפות רקומות" וכד', ולקבל הרבה מאוד תוצאות שיאפשרו לכם בדרך כלל להזמין את המוצרים בלחיצת כפתור.

טיול משפחתי – יופי של דרך לקירוב לבבות

כל הפעילויות והרעיונות שהוצעו הינן דרך מצוינת לגיבוש של בני המשפחה כולה, מבוגרים צעירים כאחד. המבוגרים ישמחו לפגוש את הדור הצעיר ולראות את הפנינים והחוכמות שהוא מפגין במהלך משחקי החידות והשאלונים, ולדור הצעיר, מאידך, תהיה יופי של הזדמנות להכיר פן אחר של דור הסבים והסבתות, פן יותר קליל ושובבי מזה שבא בדרך כלל לידי ביטוי בביקורים הארעיים בביתם. אין ספק, שטיול שכזה יכול לעשות רק טוב לכל משפחה, ובעיקר לאותן משפחות שהחיים מאלצים אותם להיפגש הרבה פחות ממה שהן היו רוצות.

אז קחו מקל, קחו תרמיל ואל תשכחו את החולצה המודפסת, את הבנדנה הרקומה או את הכיפה המעוצבת, וצאו להכיר את הארץ ואת בני המשפחה מזוויות חדשות. טיול נעים! 

המאמר בחסות פרינטופ – חולצות מודפסות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content