כספות לבתי מלון

כל מי שהתארח בבתי מלון ובבתי הארחה כאלה ואחרים יודע עד כמה מקומות אלה הם מועדים לפריצות. לא שצריך להיבהל, אבל היו מקרים מעולם, ואנשים שהשאירו את המסמכים או את הכסף שלהם במגירת השולחן במלון גילו, שגנבו להם את הרכוש. אז נכון שכיום ברוב המלונות יש דלתות מאובטחות בצורה אלקטרונית, אבל לגנבים תמיד יש דרכים לעקוף כל נעילה. על כן, כל בית מלון מצטייד בכספות לחדרים שהוא משכיר על מנת להבטיח את הרכוש של האורחים בחדרים באופן הרבה יותר יעיל.

כספות בצימרים ובחדרי הארחה

גם אנשים אשר משכירים צימרים או ווילות להשכרה זקוקים לספק שירות זה לאורחים שלהם ומאותן סיבות. ניתן למצוא כיום כספות אשר מותאמות במיוחד לבתי מלון וחדרי הארחה היכולים להכיל כמות קטנה של מסמכים ומזומנים בחדר, ואשר פתיחתן מתאפשרת לאורח בחדר בלבד. כספות אלה מקובעות לקיר או לרצפה כדי להקשות את גניבתן או שהן פשוט כבדות. בכספות אלה יש מנגנון מיוחד שבו האורח קובע קוד מסויים כדי לפתוח אותה ולאחר שהוא עוזב את המקום יקבע האורח הבא את הקוד. מנגנון זה מבטיח כי האורח הקודם לא יוכל לחזור לחדר כדי לפתוח את הכספת בזמן בו אתם מתארחים במקום.

כספות בקבלה

בנוסף לכספות האישיות בחדרים הרי שברוב המלונות תוכלו למצוא גם כספת גדולה הנמצאת בקבלה של המלון. כספת זו עומדת לרשות האורחים על מנת לשמור בה חפצי ערך שהם לא מעוניינים להשאיר אפילו בכספת החדר.

איפה להצטייד בכספות

אם אתם בונים צימר או שאתם בונים מלון תוכלו למצוא מגוון רחב של כספות אצל משווקי הכספות ברחבי הארץ. גם בתחום כספות בתי מלון יש מבחר גדול, ותוכלו לבדוק אותם באולמות התצוגה השונים אשר בהם תקבלו ייעוץ מקצועי חינם לגבי הכספות, התקנתן, התחזוקה שלהן והמחיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content