נופשים עם הילדים? אל תשכחו את הגלגלים!

מתכננים את הנופש המשפחתי הקרוב? יש להניח שכמו ישראלים רבים, אתם תרצו לשלב בנופש שלכם גם טיולים לא מעטים. בין אם מדובר על טיול בתנאי שטח שונים, ואפילו אם מדובר על טיול ממושך בערים, יש לזכור שבמידה ויש לכם תינוקות או ילדים קטנים – יש לדאוג עבורם לתנאים נוחים מאד בעגלה שבה הם ישבו או ישכבו. הדבר המרכזי שמשפיע על התנאים, אלו הם גלגלים לעגלות, ולכן נתמקד בהם, ונבין כיצד הם יאפשרו לכם ולילדים לעבור את הטיול בשלום. גלגלים לעגלות

מה הקשר בין הגלגל לתנאי השטח?

  • המצב בטיול – יש לזכור שבמהלך הטיול שלכם, אפשר שאתם תיתקלו בתנאי שטח מעט מאתגרים לעגלות. לא מדובר אמנם על מצוקים וירידות חדות, אבל גם דרכי עפר או בורות קטנים בדרכים, יכולים להיות מאד לא נוחים לתינוקות וילדים שנמצאים בעגלה, ומרגישים כל רעידה בעצמם, וכך לא יכולים להירגע או לישון.
  • תפקיד הגלגלים – ככלל, התפקיד של גלגלים לעגלות ילדים ותינוקות הוא לא רק להזיז את העגלה עצמה. גלגלים לעגלות מתפקדים לא פעם גם בתור בולמי זעזועים לכל דבר. הגלגל סופג בעצמו את תוואי השטח הבעייתי, ומונע את העברת הרעד אל התינוק או הילד שנמצא בתוך העגלה. הדבר נוגע לעגלות מסוגים מגוונים מאד, אף שלא תמיד אנו מודעים לתרומה הזו.
  • ומה עושים כשיוצאים לטיול? – לקראת היציאה לטיול שלכם, כדאי להעיף מבט על הגלגלים שמותקנים מתחת לעגלה. יש גלגלים לעגלות שמתאימים אולי למצב שבו התינוק שוהה רוב שעות היום בבית, ולכן הם לא איכותיים במיוחד. כאשר אתם מעוניינים לצאת עם הילדים לטיול ממושך בחוץ במהלך הנופש – אפשר בהחלט לשקול התקנה של גלגלים חדשים לעגלה, שיהיו איכותיים יותר ויתאימו לתנאי השטח.

ומה עם העלויות?

בניגוד למה שאתם חושבים, עלויות הרכישה וההתקנה של גלגלים לעגלות ילדים איננה גבוהה במיוחד, ומדבור בסך הכל על הוצאה של כמה עשרות שקלים! התמורה שאתם תקבלו בנופש שלכם תהיה ילד רגוע יותר, שנהנה יותר מהטיול, וכמובן גלגלה חזקה ועמידה יותר לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content