צימרים בצפון למשפחות

חופשהחופשה משפחתית היא חוויה מרתקת ובעלת פוטנציאל להיות מהנה במיוחד – אבל באותה מידה עלולה גם לגרום לעוגמת נפש רבה. על מנת שהחופשה שלכם תהיה מהסוג הראשון, כדאי להשקיע מעט זמן לקראתה ובפרט לבחור נכון את הלוקיישן.

האופציה הפופולארית ביותר לחופשות בארץ באופן כללי היא הצפון. אמנם לנגב ולמדבר יש קסם משלהם, השמש הנצחית באילת קורצת אף היא וגם אזור ירושלים וסביבתה מציע אוויר הרים צלול וקסום ותחושות ייחודיות – אבל אי אפשר להתחרות באטרקטיביות של הגליל, רמת הגולן, אזור סובב כנרת ועמק יזרעאל ובשפע אפשרויות הבילוי שבהם. בהתאם, צימרים בצפון למשפחות הם מבוקשים במיוחד (ועל כך תעיד בין השאר העובדה ש"צימרים בצפון למשפחות" הוא חיפוש פופולארי מאוד בגוגל).

איך לבחור צימר לחופשה משפחתית?

הדרך לצימר מוצלח במיוחד עוברת דרך שתי החלטות: האחת, המיקום הגיאוגרפי של הצימר (שהרי הצפון הוא אזור רחב ידיים), והשנייה, בחירת הצימר הספציפי כך שיתאים לצרכי המשפחה שלכם ולהרכב המגיע לחופשה.

מבחינת מיקום גיאוגרפי, כדאי להיות גמישים. ישנם שלל צימרים בצפון למשפחות, ורבים מהם, למשל, מציעים מבצעים אטרקטיביים בדיוק כשאתם רוצים לנפוש כך שחבל להינעל על אזור ספציפי מדי, מה גם שגם אם אתם משוגעים על הכנרת, למשל, תוכלו להגיע אליה בקלות גם מצימר בגליל העליון או בעמק יזרעאל.

מבחינת התאמה של הצימר לצרכי המשפחה שלכם, מומלץ להתחשב בעיקר בילדים ולמצוא מבין שלל הצימרים בצפון למשפחות מקום שבו הם יוכלו ליהנות מאטרקציות רבות (או שלפחות בקרבת מקום יהיו כאלה) – שכן בסופו של דבר, כשיוצאים לחופשה משפחתית הנחת של כולם מושפעת מההנאה של הזאטוטים, כך שכדאי להתגמש עבורם. בנוסף רצוי לבחור צימרים בצפון למשפחות שבהם ישנה הפרדה מוצלחת בין ההורים לילדים מבחינת סידורי השינה, וכמובן שאם המשפחה כוללת תינוקות לוודא כי בצימר ישנו לול עבורם.

מה לוקחים לחופשה משפחתית?

 לאחר שבוחרים את מקום החופשה מתוך המבחר הרחב של צימרים בצפון למשפחות, מגיע שלב האריזה, שגם לו כדאי להקדיש תשומת לב וזמן (ובעיקר לעשות זאת מבעוד מועד על מנת לא להילחץ ברגע האחרון כשהילדים כבר חסרי סבלנות ורוצים לצאת לדרך).

ראשית, בגדים – ובשפע, שהרי אתם לא רוצים להיתקע בלי חולצה נקייה לילד או גרביים יבשות לילדה.

שנית, צעצועים, בובות, משחקים וגאדג'טים לכל ילד בהתאם לגילו ולהעדפותיו, כך שיהיו להם מספיק אופציות ברגעים שאתם רוצים שקט, מה גם שכך הצימר יהפוך עבורם לבית משמח במיוחד.

והכי חשוב, סבלנות: גם אם הילדים, מרוב התלהבות, לא נותנים לכם רגע של שקט, וגם אם ברגע שבו הם הכי חמודים הם מסרבים להצטלם, וגם אם הם שפכו בטעות את האוכל על הרצפה, וגם אם מפלס ה"מתי מגיעים?" ו"מה עושים עכשיו?" מציף אתכם – תזכרו שחיוך, חיבוק וסבלנות יעזרו יותר מכל דבר אחר, ובסופו של דבר יבטיחו חוויה מלהיבה במיוחד לכולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content