הכשרת אינסטלטור לבתי מלון

באדיבות הצדיקים – אינסטלטורים מומלצים

יש לא מעט אנשי מקצוע אשר נדרשים לנו בעיתות שונות כאלה ואחרות, ואין זה משנה אם מדובר בטיפול בתקלות בבית מגורים, בבית העסק או במוסד כל שהוא כזה או אחר. אחד מן הבולטים ביותר הוא לא אחר מאשר האינסטלטור. אינסטלטור אשר מועסק על ידי בתי מלון בארץ ובעולם עובר הכשרה מיוחדת. בשלב הראשון של ההכשרה נדרש האינסטלטור להכיר את כל החדרים השונים בבית המלון, לרבות ההבדלים הקטנים ביניהם. אינסטלטור זוכה לחפיפה של נציגי שירות לקוחות ואמור להפנים את כללי ההתנהגות במלון. בניגוד לעבודה פרטית, אינסטלטור לבתי מלון אינו מתנהל באופן ישיר מול האורחים והלקוחות. הוא מוזמן על ידי מוקד הקבלה המרכזי ומוקצה לעבודה על פי שיקולים מורכבים.

אינסטלטור בבתי מלון

בשלב השני של הכשרת אינסטלטור מקפיד המלון על חשיבות התחזוקה והטיפולים השוטפים. בית מלון לא יכול להרשות לעצמו סתימות בביוב, נזילות בצנרת, היעדר מים חמים במקלחת, רטיבות בקירות וכן הלאה. כל אחת מהבעיות הללו יוצרת נזקים בלתי הפיכים עבור המלון, הן מבחינה מעשית והן מבחינה שיווקית.

סטנדרטים חדשים של שירות בבתי המלון

הכשרת אינסטלטור לבתי מלון היא חלק בלתי נפרד מהמגמה של אימוץ סטנדרטים חדשים עבור השירות. מגמה זו היא תוצאה של מספר תהליכים מקבילים:

א. תחרות – ישנו היצע רחב של בתי מלון הזמינים עבור אורחים מהארץ ומהעולם. התחרות גורמת לירידת מחירים ומביאה בין היתר לשיפור ברמת השירות.

ב. ניסיון – בתי המלון המודרניים מחזיקים בניסיון של שנים רבות והם יודעים כיצד לטפל באורחים על הצד הטוב ביותר. נציגי בית המלון מעדיפים להשקיע זמן, כסף ומשאבים בהכשרת אינסטלטור מאשר להתמודד עם נזקים בלתי צפויים.

ג. תדמית – חוויה לא נעימה של אורח בבית מלון יכולה להתפרסם בעשרות אתרי אינטרנט שונים בו זמנית. המטרה של בית המלון היא למנוע זאת בין היתר על ידי הקצאת אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

תהליך ההכשרה של אינסטלטור לבתי מלון הוא רק דוגמא אחת לאופן בו תחום התיירות מתפתח. בנוסף, ההכשרה מייצרת סביבת תיירות נעימה ותחרותית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content