אטרקציות לילדים בצפון

האפשרות של השכרת צימרים בצפון חושפת משפחות, הורים וילדים לשורה ארוכה של אטרקציות. באיזור הצפון יש סוגים שונים של פעילויות ולכן כל ילד יכול למצוא אטרקציה שתעניין אותו:

א. מסלולי טבע – האטרקציה העיקרית היא מסלולי הטבע של איזור הגליל המערבי והעליון. אפשר להגיע אל המסלולים עם רכב פרטי, לעצור למנוחה באחת מהשמורות הסגורות וכמובן לצאת לטיול רגלי. היתרון של מסלולי הטבע הוא שהכניסה לרובם היא בחינם. הם קרובים לצימרים בצפון וביום אחד אפשר להספיק מספר אטרקציות.

ב. פעילויות אקסטרים – אי אפשר לדבר על איזור הצפון מבלי להזכיר רכיבה על סוסים, טיולי טרקטורונים או שייט בקיאקים. פעילויות אלו אידיאליות עבור ילדים המגיעים לאיזור הצפון והמחיר שלהן זול מכפי שנהוג לחשוב.

ג. פארק מים – מי שמגיע אל איזור הצפון בקיץ יכול להזמין חווית נופש בגני חוגה. זהו פארק מים המשלב לינת שטח ושלל אטרקציות, הוא מוצל ויש בו שלוש בריכות. פארק גני חוגה נמצא קרוב לכנרת וצימרים באיזור הגליל התחתון ועמק בית שאן יכולים להתאים למי שמתכנן לבקר בו.

כיצד בוחרים צימרים בצפון?

ההיצע הרחב של האטרקציות והצימרים מאפשר לכל משפחה למצוא מקום לינה ופעילויות המתאימים לתקציב שלה. בשלב הראשון כדאי להחליט לכמה זמן מגיעים, לקבוע מה לוח הזמנים ולהתייעץ עם הילדים לגבי אטרקציות רלוונטיות. בשלב השני ניתן להיכנס לעובי הקורה ולברר באופן ספציפי על ההבדלים בין הצימרים, בתי המלון ומקומות הלינה.

צימרים בצפון מהווים אטרקציה בפני עצמה ויש משפחות המבלות רק בתוכם את החופשה השנתית. בכל מקרה, אפשר להגיע מהצימרים אל נקודות העניין, הפעילויות והאטרקציות עם הרכב הפרטי בתוך דקות ספורות. בחרו את הצימרים גם לפי המיקום וקחו בחשבון את האופן בו הנסיעה אליהם משתלבת בתכנון החופשה כולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content