צימר בצפון – זמן נסיעה קצר לאירופה

אם הבוס שלכם בעבודה לא אישר לכם חופשה ארוכה ואתם נאלצים לוותר על חיפוש טיסה זולה והזמנת הנופש עליו חלמתם באירופה לאורך כל השנה, ההמלצה שלנו היא לא להיכנס לדכדוך נפש אלא לקרוא את ההצעה הבאה שכלולה במאמר זה.

נופשים בישראל

מדינת ישראל היא מדינה יפהפייה, דבר אותו רוב האנשים שעוסקים בעבודה קשה במשרדים סגורים ובשטחים עירוניים, שוכחים מדי פעם. מסיבה זו ומסיבות נוספות, כמו למשל איזון הגוף והנפש והורדת מתחים יומיומיים, חשוב לצאת לחופשה מיוחדת. אם עד היום סברתם שנופש איכותי ומיוחד תמיד יהיה נופש בחו"ל, כיום נוכיח לכם שגם כאן בישראל יש לכם אפשרות לצאת לחופשה יוקרתית ומפנקת שתגרום לכם לחוש כאילו אתם באירופה. נכון להיום כל אחד יכול להחליט האם הוא מעוניין לצאת לנופש רומנטי בזוג, לצאת לחופשה עם קבוצת חברים, עם כל המשפחה או לצאת לחופש משפחתית מצומצמת ואף לקחת איתכם את הכלב. כל אותם נופשים אפשריים כאן, בישראל, במדינה שלכם וזאת על ידי השכרת צימר בצפון שמתאים לקהל היעד שלכם.

 

נופשים בצפון- קבלת החלטות חשובות

ההחלטה לצאת לחופשה בצפון היא החלטה נפלאה. אזור הצפון מורכב מרמת הגולן , הגליל העליון, הגליל המערבי, הגליל התחתון, הכנרת וחוף הכרמל ולכן ההמלצה היא להחליט באיזה מבין אזורים נפלאים אלו בישראל אתם מעוניינים לשהות במהלך הנופש שלכם. כל אזור בצפון והמאפיינים המיוחדים שלו ולכן ההמלצה היא טרם אתם בוחרים צימר, להקדיש רבע שעה לקריאה אודות המושב, הכפר או הקיבוץ בו הוא ממוקם ורק לאחר מכן להחליט מהו אותו צימר בצפון בו אתם מעוניינים לנפוש. לאחר מכן חשוב להגיע להחלטות הבאות:

  • תקציב– אם אתם מעוניינים בנופש אירופאי קלאסי ויוקרתי תצטרכו לקחת בחשבון שתוכלו להשיג אותו אך הוא יעלה לכם. טרם תחילת חיפוש הצימר יש להחליט על התקציב אותו אתם מייעדים לנופש שלכם. טווח המחירים של הצימרים רחב ואם אתם מעוניינים לשהות בצימר יוקרתי במחיר מוזל, ההמלצה היא להזמין אותו לאמצע השבוע ובמתכונת זוגית.
  • דרישות מיוחדות– יש להגיע להחלטה האם אתם מעוניינים בצימר עם בריכה, צימר עם ג'קוזי, ספא, סאונה, קמין, בריכה מחוממת וכל דרישה נוספת שיש לכם.
  • סוג– יש סוגים שונים של צימרים בצפון ולכן חשוב להחליט מראש האם אתם מחפשים צימר בסגנון כפרי, כמו למשל בקתת עץ רומנטית, צימר במערה, מבנה אבן ועוד.
  • קהל יעד– יש לבחור צימר שמתאים לכם, אם מבחינת ההרכב הקבוצתי שלכם ואם מבחינת ההשתייכות שלכם (צימר שמתאים לקהל הדתי, צמיר שנגיש לנכים, צימרים גיי פרנדלי, צימרים עם חיות מחמד ועוד).

 

לסיכום, נכון להיום יש אפשרות לנפוש בישראל ולהרגיש בחו"ל, כל שצריך לעשות הוא לדעת כיצד לבחור את אותו צימר יוקרתי בצפון שמתאים לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content