אופניים חשמליות בחופשה

מה משותף לקיבוץ רמת דוד, תל אביב, קיבוץ בארי, מושב עמינדב, ירושלים, קיבוץ להבות הבשן, נחל דן, חיפה, תחנת הרכבת בנימינה ומצפה מנות? בכולם תוכלו לשכור אופניים בעלות מנוע עזר צנוע אבל אפקטיבי ולדווש עליהם במסלול כזה או אחר לבחירתכם – היש דרך טובה מזו לבלות חופשה בישראל?

להגיע לכל פינה בלי להזיע

השכרת אופניים חשמליות על מנת לבלות בעזרתן חלק מחופשה, בין אם כזו בת יום אחד ובין אם ארוכה יותר, הפכה בשנים האחרונות לאופציה פופולרית יותר ויותר.

ראשית, ההיצע התרחב, וכיום תוכלו למצוא את האופניים החשמליות בכל רחבי הארץ ובפרט בערים הגדולות ובנקודות אסטרטגיות הסמוכות לאטרקציות שמציע חיק הטבע. שנית, רבים מאיתנו כבר מנצלים את היתרונות של אופניים אלה בחיי היומיום אבל באופן טבעי למרות שחופשה היא קודם כל יציאה מהשגרה הרי שאת הרכיב הזה כדאי להשאיר וליהנות ממנו גם שלא בדרך מהבית לעבודה או ללימודים.

גורם נוסף לריבוי החופשות המדוושות הוא כמובן ההנאה המרבית מטיול על גבי אופניים חשמליים: אפשר לגמוא מרחקים רבים יחסית, מבלי להזיע ומבלי להתאמץ כלל, ובעידן שבו החופשות תמיד קצרות יותר מכפי שאנחנו באמת רוצים, ועל כן ישנה תשוקה להספיק כמה שיותר בכל זמן נתון, אין כמו אופניים עם מנוע.

איפה כדאי לטייל עם האופניים החשמליות?

אופניים חשמליות מזוהות בעיקר עם טיולים אורבניים – ואכן ניתן לנצל אותם לטובת חופשה בתל אביב וכך לדווש בנחת לאורך הטיילת היפה, בפארק הירקון המושקע וגם להגיע לכל האטרקציות שמציעה העיר הגדולה בנוחות ובנחת. גם בירושלים תמצאו מסלולים רבים המתאימים לטיולי אופניים, וכשמדובר בעיר הקודש הרי שהעליות והירידות בה מצדיקות אף יותר את הבחירה באופציה החשמלית, וכך גם בחיפה – העיר היפה שמחברת את הכרמל לים כמו נולדה עבור טיולים על גבי אופניים חשמליים.

אבל לא רק בערים הגדולות: גם בחיק הטבע סלולים לא מעט שבילים המיועדים לאופניים, ובכל המקומות שצוינו בפתח הדברים – בארי, עמינדב, רמת דוד, להבות הבשן, מנות וכו' – תמצאו אופניים חשמליות המתאימות לרכיבת שטח כמו גם הצעות למסלולים אטרקטיביים במיוחד באזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content