הקסם שבצימר

אנשים שמנהלים חיי משפחה וקריירה עסוקים במרוץ מטורף סביב השעון. הם טרודים בבעיות שוטפות כל העת, ולרוב, אין להם זמן להקדיש לעצמם, לשיחות עם בני המשפחה ולמנוחה. הם חייבים לצאת מדי פעם לחופשה מפנקת כדי לטייל, לבקר באתרי טבע, לאכול טוב ולמלא מצברים. בילוי באזור הכנרת בחברה זוגית או יחד עם כל המשפחה הינו בילוי שיכול להכיל את כל ההנאות הללו ואחרות נוספות. יש שפע של צימרים בכנרת שנחשבים לאתרי לינה כפריים מעולים.

כל מי שנוסע לאגן הכנרת יכול להיחשף אל המראה שלה בנקודות שונות בצירי הדרכים. המראה הכחול שלה הטבול בירוק שמסביב מרחיב את ליבו של כל אחד, וישר חודרת ההכרה "שהנה באים לנוח וליהנות בצימר בקרבתה". נופש בצימר הינו נופש "פרטי" במובן הזה שאין חיכוך מיותר עם אנשים אחרים כמו בבתי מלון עמוסים. ניתן להזמין ארוחות בוקר סטנדרטיות, או מפנקות שבמקרים רבים עולות באיכותן על אלו שניתנות בבית מלון בעל התפריט הסטנדרטי. ניתן לצאת לארוחות ערב או צהריים נהדרות במסעדות שונות ואיכותיות, ואפשרויות הבחירה רבות מאוד.

israel-555771_640

צימר במושב או בקיבוץ נמצא, לרוב, במתחם מבודד והשהייה בו רחוקה מעין הציבור. ניתן להזמין צימרים בדרגות שונות. יש שמעדיפים צימרים עם ג'קוזי ואחרים בסטנדרטים פשוטים יותר אבל איכותיים. לינה בצימר משתלבת בקלות עם פעילות בטבע. ראשית, הכנרת מזמנת שפע של פעילויות ימיות החל משיט, שחייה ובילוי לחופיה, דרך ספורט ימי ממונע וכלה בספורט ימי שמתבצע בעזרת השרירים. יש סביבה שפע של מסלולים ביניהם רטובים, ואחרים יבשים. מסלולי אופניים, ג'יפים, אופנועים ועוד. כל הפעילויות הללו מתאימות למשפחות, לבודדים ולזוגות.

לאנשים דתיים יש גם מספר אתרים דתיים כמו קברי צדיקים, כנסיות ומנזרים, וכמובן שיש מספר אתרי עתיקות מרשימים סביב האגם. הקרבה לרמת הגולן ולגליל העליון מאפשרת טיולי יום רכובים למקומות מעניינים כולל מרחצאות חמת הגדר הקרובות. ניתן לבלות מספר ימים גדושי פעילות. כאשר חוזרים עייפים לעת ערב ניתן להישאר במתחם ולהכין ארוחת בר בי קיו מפנקת, אשר בהכנתה משתתפת כל המשפחה בעבודת צוות מגבשת.

בעת לינה בצימר הכול יותר קל ונגיש. אין צורך להתאמץ ולהתלבש בצורה מוקפדת כאשר מגיעים לארוחת הערב במלון. אפשר להישאר כל היום בלבוש נוח וספורטיבי. בני המשפחה והאנשים הקרובים נמצאים יחד וניתן לבלות איתם זמן איכות במשחקי חברה, בקלפים ועוד. צימרים בכנרת מאפשרים כל זאת, ובגדול ומסיבות אלו ונוספות כדאי לנפוש בהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content