מה צריך לבדוק לפני שבוחרים טיול גלישה?

טיול גלישה הוא בין הדברים המרגשים ביותר שניתן לחוות, כאשר מובטחת לכם חוויה שתלווה אתכם לכל החיים. במידה והחלטתם לצאת לטיול מסוג זה, עליכם להיות מוכנים ומצוידים היטב לקראת החיפוש שלכם אחר הגלים המושלמים. לפניכם מדריך קצר שבו נעבור על עיקרי הדברים החשובים אותם צריך להכין ואליהם צריך להיערך בטרם אתם ממריאים ליעד האקזוטי שבו תרכבו על הגלים.

טיול גלישה מסביב לעולם

ישנם הרבה יעדים אטרקטיביים למטיילים שמחפשים אתרי גלישה איכותיים שמספקים גלים גבוהים וארוכים. על מנת לבחור את היעד האידיאלי מבין כל האפשרויות הקיימות לטיול גלישה מפנק וחווייתי, בדקו מה הצפי למזג האוויר בתקופה בה אתם חושבים לטוס, על מנת לדעת אם מדובר ביעד אידיאלי לתנאים שלהם אתם זקוקים על מנת שתוכלו לגלוש בפרק הזמן בו אתם מתכננים לשהות במקום. ישנם מספר גורמים שעליכם לקחת בחשבון, כמו גשמים ועוצמתה של הרוח, אז הקפידו לבדוק היטב מה צפוי על מנת להגיע להחלטה הנכונה.

טיול גלישה

ביטוח והצטיידות במזומנים

 

מחובתכם לדאוג לטוס רק כאשר וידאתם שיש לכם ביטוח רפואי, שהוא אחד הפרטים החשובים שצריך לדאוג להם לקראת טיול גלישה. אתם עומדים לצאת לטיול עם אופי ספורטיבי ולא ניתן להבטיח במאת האחוזים שתצליחו להימנע מכל פגיעה, במיוחד בסביבה המימית המאתגרת, ככה שחשוב לדעת שבמידה וקורה משהו, יהיה כיסוי לטיפולים רפואיים שבתקווה אף אחד מכם לא יצטרך לעבור.

מעבר לנושא הביטוח, כמובן שתצטרכו להצטייד בכסף, כאשר מומלץ לשאת עמכם יותר מאמצעי תשלום אחד, אבל מנגד לא צריך לקחת איתכם את כל הארנק. מומלץ להחליף חלק נכבד מהכסף שתיקחו ב- Traveler's Checks, מכיוון שזהו סוג המזומנים הכי בטוח שיהיה לכם לאורך הטיול שלכם. מדובר בסוג של צ'קים שאותם ניתן לפדות אך ורק באמצעות הדרכון שלכם, לצד שתי חתימות שמאשרות את העובדה שמדובר בצ'קים ששייכים לכם. הצ'קים למטיילים הנפוצים ביותר הם של חברת האשראי אמריקן אקספרס, כאשר ניתן לרכוש אותם בבנק אליו אתם שייכים או בבנק הדואר. בנוסף לזה, כמובן שתרצו להצטייד לפחות בכרטיס אשראי בינלאומי אחד.

ציוד הכרחי לטיול גלישה

בהתאם ליעד ומזג האוויר הצפוי בו, תצטרכו להחליט אם אתם לוקחים חליפת גלישה קצרה או ארוכה, כאשר אפשר גם פשוט לקחת בגד ים במידה וזו הדרך שבה אתם אוהבים לגלוש. גם השעווה שתיקחו עמכם צריכה להיות מותאמת לטמפרטורת המים הצפויה, אז כדאי להצטייד בשני סוגים לפחות על מנת שתוכלו להתאים את עצמכם לשינויים.

במידה ואתם לוקחים עמכם גלשן, במקום לרכוש או לשכור אחד ביעד שאליו אתם טסים, הקפידו לארוז אותו כאילו אין מחר. חשוב להשקיע ולעטוף את הגלשן היטב בשכבות שיגנו עליו, מכיוון שהוא יכול להיפגע בקלות יתרה במהלך הטיסה והדרך שלכם אל היעד של טיול הגלישה שלכם.

בתקווה שמדריך זה יקל על ההכנות שלכם לקראת טיול גלישה מרגש, נשאר רק לאחל לכם הרבה הנאה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content