טיולים מאורגנים למרכז אמריקה

טיולים מאורגנים למרכז אמריקה

טיולים מאורגנים למרכז אמריקה

יבשת אמריקה כוללת בתוכה כל כך הרבה תרבויות, מדינות ואזורי טבע והיסטוריה שונים ומרתקים שהגיע הזמן לתת את הכבוד המגיע גם לאזורים המיוחדים שבה – מרכז אמריקה. טיולים מאורגנים למרכז אמריקה לוקחים אתכם למדינות שבדרך כלל לא מתייחסים אליהן כמקום שמבקרים בו בפני עצמו וחבל, משום שמה שיש להן להציע לתייר הישראלי מרתק ומלהיב. מדובר באזור שיש בו טבע מרהיב שמשתרע על פני אזורי זמן שונים ותנאים גיאוגרפיים משתנים, מיערות ומדבריות ועד חופי ים אקזוטיים ושדות ומישורים נפלאים. אתם יכולים למצוא שם תרבויות נשכחות והרבה מיזוג בין העבר לבין ההווה והעתיד ולקבל הצצה למקום שיש בו אנשים מקסימים ומסבירי פנים לתיירים. לא בכדי האזור הזה כל כך קורץ לתרמילאים והם שומרים עליו בסוד מפני הצפה של תיירים.

השמות האקזוטיים באמת

במרכז אמריקה נמצאות המדינות הקטנות והאקזוטיות באמת ואל תטעו לחשוב שכל דוברי הספרדית הם אותו דבר. לכל אזור אופי לאומי משלו ולכל תרבות מקומית יש את הגרסאות הקולינריות שלה למזון שתמצאו בכל היבשת ותלמדו להעריך את הטעמים המקומיים והתבלין המקומי של סיפורים מקומיים. אקוודור, בליז, קוסטה ריקה העשירה, מקסיקו המסעירה והענקית ועוד מקומות שבהם כדאי לקחת אוויר ולנשום עמוק כדי להתבונן בתרבות המקומית וליהנות ממה שיש להציע לכם בכל אחת. זה רק נראה אותו דבר אבל זה לגמרי שונה ותגלו מהר מאוד שבכל מקום מתייחסים אחרת לכל דבר מלבד לטבע המדהים שיש במרכז אמריקה ולמשאבי הטבע שתיירים אוהבים כל כך.

היסטוריה עשירה ומעניינת

ההיסטוריה של מרכז אמריקה דומה להיסטוריה של כל דרום אמריקה אבל עדיין לכל מדינה יש את הגיבו המקומי שלה וכדאי לשמוע עליו, כמו גם את השתלשלות ההיסטוריה המקומית עד קבלת העצמאות. בכל מדינה גם תמצאו את האוכלוסיות המקומיות שהיו שם מאז ומעולם ואת אלה שהגיעו עם מגלי אמריקה מכל עולם ואת התרבויות המשולבות שנוצרו ממיזוג כל האנשים והתקופות והם יוצרים את מרכז אמריקה המודרנית של היום. את הכל תוכלו למצוא במסלולים הייחודיים שלנו.

מסלול לכל טעם וסגנון

מכיוון שהאזור כל כך מגוון ומציע שפע של פעילויות ואטרקציות. תכננו טיולים מאורגנים למרכז אמריקה שמתאימים לכל סגנון ולכל טעם. אנחנו יודעים שאפשר לצאת גם כמשפחה, גם צעירים וגם מבוגרים, גם מיטיבי לכת וגם אנשים שמעדיפים מסלולים קונבנציונליים ומסורתיים יותר למי שאוהב טיול נינוח ונוח, ואנחנו מוציאים מסלולים כאלה לכל האזור בכל דרגת קושי ולכל טעם. תוכלו לבקר בשמורות טבע מרהיבות, ללכת בטרקים נפלאים בהרים ובנחלים, לבקר באגמים ובמפלים, להכיר עיירות וכפרים ושווקים מסורתיים, לבלות בחיי הלילה המודרניים ובמרכזי קניות, ליהנות ולחגוג במסיבות במועדונים וגם למצוא קניות שוות. אנחנו מציעים אתרים היסטוריים ובילויי תרבות, טיולי טבע ייחודיים וכל מה שעולה בדמיונכם כשאתם חושבים על טיול מרוגן במרכז אמריקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content